طرح پوستر به مناسبت ۱۳ رجب

آنچه این روزها بیشتر باید به آن پرداخته شود

الگویی برای همه زمانها

در آستانه ولادت حضرت علی(علیه السلام)، منتخبی از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای به روی سایت ایشان بازنشر داده شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، در آستانه ولادت حضرت علی(علیه السلام)، منتخبی از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای به روی سایت ایشان بازنشر داده شد. که در زیر آمده:

درباره‌ی امیرالمؤمنین (علیه الصّلاه و السّلام) سخن زیاد گفته شده است، لکن همه‌ی حقیقت هنوز گفته نشده است. آنچه از فضائل امیرالمؤمنین (سلام خدا بر او) تاکنون بر زبانها و قلمها جاری شده است، همه‌ی فضائل امیرالمؤمنین نیست، بخشی از آن است.

از قول نبیّ اکرم نقل شده است که فرمود: برادرم علی، فضائلی دارد که «لا تُحصی‌» – قابل شمارش نیست – یعنی انسانها قادر نیستند این فضائل را بشمرند؛ یعنی فوق درک و عقل و فهم بشر معمولی است؛ این امیرالمؤمنین است. خب، ما احتیاج به الگو داریم، احتیاج به اسوه داریم، [پس‌] با این نظر به امیرالمؤمنین (علیه‌السّلام) نگاه کنیم.

رهبر معظم انقلاب در دیدار مردم ایلام

همین طور که دیده میشود، رهبر معظم و عزیزمان به الگو گرفتن از حضرت علی(علیه السلام) توصیه میکنند، شاید در بازار بحران زده ی امروز که عده ای لوازم بهداشتی را احتکار میکنند و عده ای دیگر گران فروشی را به اوج میرسانند، افرادی بشنوند و با الگو گرفتن از حضرت علی(علیه السلام) از ظلم کردن به دیگر انسانها دست بردارند.
روی دیگر این بیانات با عموم مردم میباشد، زیرا مردمی که از حضرت علی(علیه السلام) الگو میگیرند، مانند انسانی آزاده، برای رفع مشکلات مادی و دنیایی خود نیز به ظالمین پر و بال نمیدهند و در پیشبرد اهداف ظالمانه به آنها کمک نمیکنند.

طرح پوستر به مناسبت ۱۳ رجب
طرح پوستر به مناسبت میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام

انتهای پیام/احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *