نو عروسان نیازمند با جهیزیه به خانه بخت میروند

پانزده جهیزیه کامل تقدیم نیازمندان شهرستان ملارد شد

مسئول دفتر آستان قدس رضوی در شهرستان ملارد گفت: مسئولین شهرستان ملارد برای حضور در چنین برنامه هایی کم لطفی میکنند

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، صبح امروز کاروان طرح سعادت تهیه پانزده جهزیه کامل به نو عروسان به همت دفتر آستان قدس رضوی شهرستان و خیرین شهرستان و سایر دستگاه ها راهی منازل نیازمندان شد.

جابر کریمی مسئول دفتر آستان قدس شهرستان ملارد در ارائه گزارش این طرح گفت: این اولین مرحله از این طرح است و مرحله دوم با همین تعداد در اوایل اسفند اجرا خواهد شد و تمام هزینه این طرح را تاکنون خیرین عزیز شهرستان تقبل کرده اند.
هدف ما از اجرای این طرح ، فرهنگ سازی این امر خداپسندانه در شهرستان است و قصد داریم تا این کار را افزایش دهین و تدابیر دیگری اندیشه شده تا کسانی که تاکنون به مشهد مقدس مشرف نشده اند به زیارت امام هشتم بروند و تاکنون چهار کاروان برای محرومین این طرح اجرا شده است و تا پایان سال جاری هم چهار کاروان دیکر اعزام خواهند شد و دیگر فعالیت های ما ، تهیه بسته های غذایی و حمایتی در ایام ماه مبارک رمضان و ماه محرم و شب یلدا انجام شد . مسئولین محترم شهرستان بیشتر حمایت کنند و بیشتر برای اجرای این طرح های خداپسندانه وقت بگذارند.
در این مراسم خانواده های معظم شهدا و خیرین پرتلاش و مسئول بسیج سازندگی و فرماندهان حوزه های محلات بخش صفادشت و مسکن مهر سپاه شهرستان ملارد و حجت السلام زارع نژاد مسئول زکات کمیته امداد امام خمینی در شهرستان ملارد و مهندس کریمی شهردار صفادشت حاضر بودند که در ساعت ۱۱ صبح امروز این کاروان ها به سمت منازل پانزده نو عروس نیازمند حرکت کردند و جهزیه ها را تحویل دادند

انتهای خبر/ م.احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *