سجاد برنجی: مردم از حضور در اماکن پرتردد بپرهیزند

مصاحبه با سرپرست فرمانداری در راستای اقدامات و توصیه هایی برای پیشگیری از کرونا

از حضور در اماکن پرتردد بپرهیزند

سجاد برنجی سرپرست فرمانداری ملارد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملارد، با اشاره به وضعیت شهرستان در خصوص مبارزه با ویروس کرونا اظهار داشت: از آغاز موضوع شیوع ویروس کرونا در کشور حدود ۷۰ مورد اقدام متنوع شامل اقدامات آموزشی، نظارتی، بهداشتی و غیره در قالب یک سلسله اقداماتی در سطح شهرستان ملارد صورت گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، سجاد برنجی سرپرست فرمانداری ملارد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملارد با اشاره به وضعیت شهرستان در خصوص مبارزه با ویروس کرونا اظهار داشت:

«از آغاز موضوع شیوع ویروس کرونا در کشور حدود ۷۰ مورد اقدام متنوع شامل اقدامات آموزشی، نظارتی، بهداشتی و غیره در قالب یک سلسله اقداماتی در سطح شهرستان ملارد صورت گرفته است.»

وی افزود: این اقدامات هم‌چنان در دست انجام بوده و به صورت مستمر بر نحوه انجام وظایف و اقدامات دستگاه‌های اجرایی شهرستان نظارت می‌شود.

برنجی اضافه کرد: با عذرخواهی از تمام مردم عزیز شهرستان ملارد بابت تمامی کمبودها و کاستی‌ها، از مردم خواهشمندم از حضور در معابر، محافل عمومی به ویژه بازارها حتی المقدور بکاهند.

وی خاطرنشان کرد: اگر موارد مذکور از سوی شهروندان رعایت نشود، با هماهنگی‌ سلسله مراتب استانی و دستگاه‌های مسؤول تصمیمات و محدودیت‌های سخت‌تری اعمال خواهد شد.

سجاد برنجی: مردم از حضور در اماکن پرتردد بپرهیزند
سجاد برنجی: ۷۰ مورد اقدام پیشگیرانه بهداشتی برای مبارزه با کرونا در ملارد

پایان پیام/احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *