نشست خبری فرمانده انتظامی ملارد

توجه مردم به نکات انتظامی باعث ارتقاء امنیت می گردد

سرهنگ علی سلیمانی: پلیس در برقراری نظم و امنیت با هیچ فردی مدارا نخواهد کرد و مجرمین و اخلال گران امنیت بدانند در امان نخواهند بود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتدار ملارد، نشست خبری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ملارد با اصحاب رسانه در ستاد فرماندهی ناجا در ملارد برگزار شد. سرهنگ علی سلیمانی در ابتدای سخنانش با تشکر از پرسنل جهادی ناجا در شهرستان ملارد که با وجود مشکلات بسیار زیاد و متعدد با بهتریت کیفیت در حال خدمت رسانی به مردم شریف ملارد هستند گفت: مامورین نیروی انتظامی با تلاش بی وقفه در حال برقراری نظم و امنیت در تمام رده ها هستند و حتی در برخی موارد از وسایل شخصی و روز های تعطیل خود ، برای خدمت به مردم استفاده مینمایند زیرا لباس مقدس پلیس برای تک تک پرسنل مقدس و با ارزش است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ملارد در ادامه تشریح کرد : اولویت ابتدایی ما در ناجا کاهش فروش و توزیع مواد مخدر و قاچاق کالا است و در این زمینه به افتخارات خوبی هم رسیده ایم ، دوم هوشمندسازی در امور ترافیکی و رانندگی و ارتقاء فرهنگ رانندگان و حتی عابرین در دستور کار پلیس است. اولویت سوم ما جمع آوری معتادین متجاهر و خورده فروشان است که یکی از درخواست های متعدد مردم است و در اواخر سال ۹۸ به دلیل شیوع ویروس کرونا این ماموریت ها به طور کامل انجام نشد و پروتکول های بهداشتی اجازه این کار را به ما نداد که معتادین و یا مواد فروشان را از سطح معابر عمومی جمع آوری نماییم ، البته این به معنای رهایی کامل ماموریت نبوده و به زودی طبق برنامه ریزی جدید ادامه کار را به همت همکارانمان در نیروی انتظامی شهرستان ملارد از سر میگیریم.

علی سلیمانی در ادامه خاطر نشان کرد که ارتقاع روحیه ولایی و جهادی و رزمی برای پرسنل نیروی انتظامی یکی از اولویت های مهم در ناحا بوده و هست و سعی داریم با تقویت روحیه پرسنل در تمامی زمینه ها خدمات بهتری به مردم بدهیم.در سال ۹۸، ۸% نسبت به سال ۹۷ افزایش ماموریت ۱۱۰ را داشتیم و در کل ۱۷ هزار ماموریت در طول سال ۹۷ در زمینه خدماتی ، انتظامی ، آگاهی به مردم ارائه شده است و در کشف کالا و اموال قاچاق در سال ۹۸ افزایش ماموریت داشته ایم و با توجه به شعار سال مبنی لر جهش تولید تمرکز نیرو های ناجا در این موضوع افزایش داشته است . کشفیات مواد مخدر در سال ۹۸ ، افزایش ۷۴ درصدی داشته است و حتی در مبحث پلمپ قانونی اصناف به پلمپ تخلفات اصناف پرداخته ایم و ۲۱۱ درصد در سال ۹۸ افزایش داشته ایم. در مبحث دستگیری ارازل و اوباش ۱۰۲ درصد افزایش گزارش دستگیری ثبت گردیده است و در پلیس راهور و اعمال قانون توقیفات موتور سیکلت روند کاهشی را داشته ایم ولی تصادفات خسارتی ۴ درصد افزایش داشته است . در امور توقیف وسایل نقلیه با متخلفین مشهود برخورد سخت تری اعمال نموده ایم و در این راستا توقیف موتور سیکلت ۵۰ درصد در ۳ماهه اخیر و خودرو ۳۳ درصد افزایش داشته است . آمار کشف مواد مخدر درسال ۹۸ توسط
خورده فروشان ۶۱ درصد و معتادین ۳۵ درصد افزایش داشته است.

سرهنگ سلیمانی در پایان سخنانش گفت مرکز مشاوره ای ناجادر شهرستان ملارد در سال ۹۸ با آموزش در مساجد ، مدارس ، ادارات ، صنوف ، انجمن ها و پایگاه ها ی بسیج روند خوبی داشته است و حتی حضور کارشناسان اجتماعی در کلانتری ها باعث سازش و ختم به خیر شدن اکثر پرونده های درگیری های خیابانی و خانوادگی و مالی شده است و لازم به ذکر است مردم شریف شهرستان ملارد میتوانند برای بهره مندی از خدمات مشاوره ای رایگان ناجا به آدرس زیر مراجعه نمایند .
ملارد ، انتهای خیابان حافظ، مرکز مشاوره ای آرامش

 

انتهای پیام/احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *