پنجمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ملارد

پنجمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ملارد به ریاست خطیبی فرماندار این شهرستان و با حضور علی نکینام مدیر کل کتابخانه های عمومی استان تهران و دیگر اعضاء این انجمن در کتابخانه شهید طحانی شهر ملارد تشکیل شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدارملارد، خطیبی در این جلسه با اشاره به جایگاه و ضرورت ترویج فرهنگ مطالعه در بین اقشار مختلف جامعه ، حضور موثر مسئولین در جلسات انجمن کتابخانه ها و پیگیری مصوبات را امری مهم بیان و اذعان نمود که با تلاش بیشتر بتوان این فرهنگ کتابخوانی را به صورت فراگیر و گسترده اجرایی نمود . وی فعالیت ها و عملکرد اداره کتابخانه های عمومی در سطح شهرستان را مثبت ارزیابی نموده و برتوسعه و افزایش این گونه فعالیت ها به خصوص در بخش روستائی تاکید کرد . علی نیکنام مدیرکل کتابخانه های استان تهران هم ضمن تشکر از مسئولین شهرستان در برگزاری به موقع  جلسات انجمن و تصویب مصوبات مورد نیاز شهرستان، همکاری بیشتر با اداره کتابخانه ها در جهت پیشبرد اهداف این امور که افزایش سرانه مطالعه می باشد را خواستار شد.
از مهمترین مصوبات این انجمن پیگیری ساخت کتابخانه در روستاها، ساخت کتابخانه در شهرک مارلیک ، تقدیر و تشکر از مولفین بومی شهرستان می باشد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *