فرمانده نیروی انتظامی غرب استان تهران

پیام تبریک سردار ” خانچرلی” به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س)

سردار ” محسن خانچرلی ” در پیامی ولادت با سرسعادت حضرت فاطمه زهرا “س” را به عموم مسلمانان جهان تبریک گفتند.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد،فرمانده انتظامی غرب استان تهران در پیامی ولادت با سرسعادت حضرت فاطمه زهرا “س” را به عموم مسلمانان جهان تبریک گفتند.
سردار ” محسن خانچرلی ” در پیامی ولادت با سرسعادت حضرت فاطمه زهرا “س” را به عموم مسلمانان جهان تبریک گفت در متن این پیام آمده است:
فاطمه (س) در سال پنجم پس از بعثت و در روز ۲۰جمادی الثانی در مکه مکرمه به دنیا آمد ، سراسر زندگی صدیقه طاهره (علیها السلام) مملو از مکارم اخلاق و رفتار های نمونه و انسانی است . ایشان اگرچه امام نیستند ، اما مقام و منزلت او در نزد خداوند و در بین شیعیان جهان ، نه تنها کمتر از سایر ائمه نیست ، بلکه آن حضرت همتای امیرالمومنین “ع ” و دارای منزلتی عظیم تر از سایر ائمه طاهرین (علیه السلام ) دارد.
در مقام و منزلت فاطمه الزهرا (س) همین بس که رسول گرامی اسلام (ص) بارها و بارها ایشان را ستودند و از ایشان تجلیل نمودند و لقب” ام ابیها “را به دخت گرامیشان هدیه دادند .
ایشان مادر رسالت و همتای ولایت هستند که بانوان ایران اسلامی با الگو قرار دادن زندگانی ایشان در مراحل علمی و جهانی به موفقیت های چشمگیری دست یافته اند که این امر ،خود انعکاس قابل توجهی را در سطح جهان برجای گذاشته و در حقیقت هویت واقعی زن را از پس فرهنگ جاهلیت بیرون کشیده و به مقام شامخ بها داده است.
اینجانب فرارسیدن سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)،بی بی دو عالم ،پاره تن پیامبر (ص) و اسوه زنان عالم را بر محضر مبارک حضرت ولی عصر (عج)،مقام معظم رهبری “مد ظله العالی” و رهروان حضرتش تبریک عرض می نمایم.

انتهای پیام/م.احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *