از اواخر امسال وارد چهل سالگی دوم انقلاب خواهیم شد

بیانیه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ملارد در آستانه چهل سالگی انقلاب

در آستانه گرامیداشت چهل سالگی انقلاب شکوه مند اسلامی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ملارد بیانیه ای در این راستا تنظیم و ارئه نموده است ، متن بیانیه به شرح زیر است:

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، در آستانه گرامیداشت چهل سالگی انقلاب شکوه مند اسلامی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ملارد بیانیه ای در این راستا تنظیم و ارئه نموده است ، متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرححیم

در آستانه چهل سالگی انقلاب چند روز دیگر انقلاب اسلامی ایران چهل سالگی خود را جشن می گیرد. وقتی انقلاب اسلامی پیروز شد دشمنان قسم خورده نظام یک کنتور نصب کردند و با هر اتفاقی که در بیرون و درون انقلاب می افتاد، می گفتند انقلاب ۶ ماه دیگر، یک سال دیگر یا دو سال دیگر سقوط می کند! اما ماه ها و سال ها گذشت و این آرزوی ضد انقلاب برآورده نشد. آمریکایی ها پس از پیروزی انقلاب، جنگ داخلی راه انداختند، غائله کردستان، خلق عرب، خلق بلوچ و… را به پا کردند. بعد کنتور براندازی را راه انداختند و گفتند انقلاب چند روز دیگر سقوط می کند! اما نشد. آمریکایی ها دسیسه هایی عجیب به کار گرفت و با چاشنی ترور رهبران انقلاب و ۱۷ هزار شهروند مظلوم ایران به میدان آمدند و گفتند سه ماه یا چهار ماه دیگر نظام سقوط می کند! اما نشد آمریکایی ها توطئه یک جنگ خارجی نیابتی را به همت صدام راه انداختند و مردم غیور و جوانان شجاع کشور را هشت سال گرفتار جنگ تحمیلی کردند. باز هم گفتند کنتور براندازی این بار درست کار می کند و نظام اگر با حمله خارجی هم سقوط نکند، با چاشنی عملیات فروغ جاویدان حتماً سقوط خواهد کرد! عملیات فروغ جاویدان تبدیل شد به عملیات غروب جاویدان. باز هم نشد. کنتور از کار افتاد و جواب نداد.

آمریکایی ها رفتند سراغ نبرد نرم. دو تا برنامه ۱۰ ساله را در این وادی تست کردند؛ یکی سال ۷۸ و یکی هم سال ۸۸، باز کنتور جواب نداد و هر دو توطئه، نفرت مردم را از باعث و بانی براندازی بیشتر کرد و مردم مثل کوه در برابر شرارت دشمن ایستادند.
ضد انقلاب ها و منافقین، نتوانستند به نتیجه هدف برسند و فعلاً کارشان برگزاری میتینگ سالانه است و دق دلی خود را در همین میتینگ با جیغ بنفش علیه ملت ایران و جیغ و داد علیه ملت های جهان و برخی دولت ها که با ایران همراهی و همگرای دارند، خالی می کنند. این روزها نشست ضد انقلابی و منافقین در اروپا بار دیگر ملت و مسئولین نظام را به یاد آن روزگاران انداخت که انقلاب بالاخره مخالفینی دارد و نباید آنها را فراموش کرد. یکی از مقامات آمریکایی که پای ثابت این نشست هاست نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل یعنی جان بولتون صهیونیست است. کثیری از سیاستمداران جهان می دانند که او جزء شیرین مغزترین دیپلمات های آمریکایی است. حال آمریکا و رئیس جمهور قمار بازش میداند این تحریم های اقتصادی هم تمام میشود و ایران و ایرانی به هیچ وجه در آستانه جشن چهل سالگی انقلاب تضیف نمیشود.
برگزاری نشست مشترک آمریکایی ها با ضد انقلاب و منافقین همزمان با سالروز شلیک موشک ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایرانی و کشتار بی رحمانه ۲۹۰ نفر مسافر بی گناه ایرانی را هم از شیرین مغزی های آمریکایی ها و منافقین، باید به حساب آورد. آمریکایی ها این روزها بیش از هر چیز به سه واژه در قبال انقلاب اسلامی و ملت ایران فکر می کنند؛ تهدید، تحریم و ترور. آنها حاضر نیستند این سه واژه را از راهبرد اصلی خود در قبال ملت و دولت ایران حذف کنند. آنها چهل سال فریب منافقین را خوردند. منافقین هم چهل سال در خط آمریکا حرکت کردند و نتیجه نگرفتند. امروز باید کنتور براندازی را با بازه زمانی چهل سال دیگر تنظیم کنند.
ما باید خدا را شکر کنیم که در اتاق فکر براندازی ایران در واشنگتن، پاریس و لندن یک مشت احمق نشسته اند و با چهل سال برنامه ریزی واهی در برابر مقدس ترین انقلاب در جهان و بزرگ ترین دموکراسی دنیا و در منطقه یعنی ایران قرار گرفتند و هر چه هزینه و تلاش کردند، کمتر نتیجه گرفتند. آنها در این چهل سال گرفتار فریب کسانی شدند که احمق تر از خودشان بوده و هستند.
زیبایی کار به این نقطه است که ما پس از چهل سال مقاومت جشن چهل سالگی را امسال میگیریم و از بهمن ۹۸ وارد چهل سال دوم انقلاب که انشالله به انقلاب حضرت ولی عصر (عج) ختم خواهد شد ، میشویم.
بسیجیان و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ملارد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *