منچستر سر کیسه را شل کرد

گران ترین بازیکن اتلتیکو در مسیر منچستر

طبق ادعای “Le10Sport”، یکی از اهداف منچستریونایتد، ژوائو فلیکس است. ستاره پرتغالی که تابستان گذشته با انتقالی ۱۲۶ میلیون یورویی از بنفیکا راهی اتلتیکو شد و گران ترین بازیکن باشگاه لقب گرفت.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ،منچستریونایتد پس از اتمام کرونا و باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی فصل بعد، روزهای شلوغی را پیش رو خواهد داشت. شیاطین سرخ قصد دارند تیمی مدعی تر از همیشه را روانه فصل ۲۱-۲۰۲۰ کنند و برای این مهم، تمایل به جذب یکی دو ستاره بزرگ را دارند.

طبق ادعای “Le10Sport”، یکی از اهداف منچستریونایتد، ژوائو فلیکس است. ستاره پرتغالی که تابستان گذشته با انتقالی ۱۲۶ میلیون یورویی از بنفیکا راهی اتلتیکو شد و گران ترین بازیکن باشگاه لقب گرفت.

ژوائو ۲۰ ساله اما شروع خوبی در این باشگاه نداشته و پس از ۲۸ بازی تنها موفق به زدن شش گل شده است. این در حالی است که او فصل گذشته در بنفیکا و در ۴۳ بازی ۲۰ گل به ثمر رسانده بود. ژوائو در بسیاری از بازی های مهم نیز با تصمیم دیگو سیمئونه روی نیمکت نشسته است.

طبق ادعای این منبع فرانسوی، ژوائو که سبک بازی اتلتیکو را یکی از دلایل ناکامی اش می داند، به پیشنهاداتی که برای وی می رسد، توجه ویژه ای دارد. جذاب ترین پیشنهاد از سوی یونایتد است. گویا تماس های اولیه نیز بین طرفین برقرار شده و ژرژ مندس مدیر برنامه های ژوائو، در این بین نقش مهمی ایفا خواهد کرد.

منچستر که زمستان گذشته برونو فرناندز پرتغالی را به خدمت گرفت، حالا قصد دارد ستاره آینده در دیگری را از پرتغال شکار کند. او همراه با جیدون سانچو از بازیکنانی است که یونایتد قصد دارد برای تقویت خط حمله خود جذب کند.

اپیدمی کرونا ضرر اقتصادی زیادی به اتلتیکو وارد کرده و این شاید خبر خوبی برای یونایتد باشد. ارزش ستاره پرتغالی نیز از ۱۰۰ میلیون یورو به ۸۱ میلیون یورو در وبسایت ترانسفرمارکت سقوط کرده است اما او که تا ۲۰۲۶ با اتلتیکو قرارداد دارد، کار دشواری برای جلب رضایت سران باشگاه به منظور جدایی خواهد داشت. به عبارتی اگر یونایتد قصد جذب ژوائو را دارد، باید رقمی بالاتر از ۱۲۶ میلیون یورو پرداخت کند. رقمی که باید دید در نهایت سران اتلتیکو را پای میز مذاکره می آورد یا خیر.

انتهای پیام /احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *