توسعه و توانمند سازی سمن ها

کارگاه آموزشی توسعه و توانمند سازی سمن ها در ملارد

کارگاه آموزشی توسعه و توانمند سازی سمن ها در ملارد برگزار شد+تصویر

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد به نقل از به  روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد / : کارگاه آموزشی توسعه و توان افزایی در زمینه فعالیت سمن های فعال به همت ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان و با مشارکت دانشگاه پیام نور در سالن جلسات دانشگاه برگزار شد.

alt

دوشنبه ۲۱ اسفند ماه ۹۶ کارگاه آموزشی توسعه و توانمندسازی در زمینه فعالیت سمن های فعال به همت ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان و با مشارکت دانشگاه پیام نور به مدرسی دکتر اکباتانی در سالن جلسات دانشگاه برگزار شد.

دکتر اکباتانی توانمندسازی،رشد و تعالی بدنه و ساختار سازمانهای مردم نهاد را از اهداف کارگاه آموزشی عنوان نمود وگفت : اهمیت دادن به اجتماع و مسئولیت اجتماعی وظیفه تک تک افراد جامعه است که اگر در این حوزه به صورت تخصصی ورود پیدا کنیم می توانیم با کاهش محسوس آسیبها و کنترل اجتماعی مواجه باشیم. وی در ادامه افزود:در این کارگاه دور هم جمع شده ایم تا با کمک همدیگر احساس مسئولیت را در افراد نهادینه نموده و با افزایش اعتماد و جلب مشارکت مردمی در جهت ایجاد نشاط اجتماعی و از بین بردن احساس تنهایی افراد در مواجهه با مشکلات بتوانیم گامهای مؤثری در کاهش معضلات اعتیاد و ناهنجاریها،طلاق و حاشیه نشینی و فقر و بیکاری جوانان برداریم.در پایان مقرر گردید با همکاری سازمانهای مردم نهاد شهرستان کارگاههای آموزشی به صورت فصلی برگزار گردد.

alt

alt

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *