کارگاه آموزشی مهارت‌های زندگی

کارگاه آموزشی مهارت‌های زندگی در دانشگاه آزاد برگزار شد

کارگاه آموزشی مهارت‌های زندگی در دانشگاه آزاد برگزار شد+تصویر

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد/ :کارگاه آموزشی مهارت‌های زندگی در راستای تحقق مصوبات ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان،به همت واحد جوانان و امور فرهنگی و بانوان اداره ورزش و جوانان و با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی ملارد در سالن آمفی تئاتر دانشگاه برگزار شد.

alt

خانم دکتر حیدری مدرس رسمی وزارت ورزش و جوانان در کارگاه آموزشی مهارت‌های زندگی که روز دوشنبه ۱۴ اسفند ماه ۹۶ از سوی واحد جوانان و امور فرهنگی و بانوان اداره ورزش و جوانان و با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی ملارد در سالن آمفی تئاتر دانشگاه برگزار شد،طی سخنانی گفت:یادگیری مهارت‌های زندگی به دلیل تغییر و تحولات اجتماعی در جهان امروز و سرعت این تغییرات برای افراد جامعه ضروری است.
وی با اشاره به لزوم آموزش مهارت‌های زندگی در جامعه کنونی،افزود مهارت‌های زندگی به عنوان مهارت‌هایی که از طریق آن می‌توان با مسائل و چالش‌های زندگی معاصر مواجه شد و به مدیریت آن‌ها پرداخت،باید به افراد جامعه خصوصاً جوانان آموزش داده شود.
دکتر حیدری با تاکید بر ارزش‌های دینی و اسلامی به عنوان عامل مهم در همبستگی اجتماعی و انتخاب سبک زندگی مناسب یادآور شد: بررسی ابعاد مختلف سبک زندگی و مهارت‌های لازم برای زندگی بهتر در واقع افراد را به سلاح مدیریت و مقابله با چالش‌ها و تنش‌های زندگی مسلح می‌کند.

alt

گفتنی است در ادامه این کارگاه موضوع خانواده و تاکید بر انتخاب همسر و مهارت‌های لازم برای آن،شیوه‌های همسرگزینی در چارچوب ارزش‌های دینی و هنجارهای اجتماعی مورد بحث قرار گرفت.در پایان این کارگاه نیز حاضرین به طرح سوالات و بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.

alt

alt

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *