حواشی ناتمام بازیکنان جزیره در قرنطینه

بازداشت بازیکن آبی ها به به دلیل رابطه مجازی

کالوم هادسون اودوی کاری انجام داده که به نظر می‌رسد حاشیه‌هایش تا مدتی او را درگیر می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد،  باز هم حواشی باعث دردسر یکی دیگر از بازیکنان لیگ برتری شد. این روزها اخبار رسانه‌های انگلیس به‌جز صحبت درباره قرنطینه و نحوه برگزاری مجدد مسابقات، روی یک سوژه دیگر هم می‌چرخد. سوژه مشترک حاشیه زندگی فوتبالیست‌ها که چه بخواهند چه نخواهند با کوچکترین سهل‌انگاری باید خیلی‌زود از طریق رسانه‌ها از اخبار حواشی خود باخبر شوند.

واژه قرنطینه انگار برای فوتبالیست‌های لیگ برتر بیشتر به نقض قوانین جا افتاده است. همین چند روز پیش بود که خبر نقض قرنطینه توسط یک بازیکن لیگ برتری و برپایی مهمانی در فرانسه منتشر شد. مهمانی عجیب و غریب کایل واکر مدافع منچسترسیتی و رفتن به تولد خواهرش، چک کردن دوربین‌های خانه همسر سابق جان استونز توسط این بازیکن، تمرینات دو نفره سیسوکو و اوریه بازیکنان تاتنهام، دستبرد زدن از خانه دله آلی، باد کردن بادکنک هلیومی توسط لاکازت و… همه در این روزهای قرنطینه اتفاق افتاده است که به نوعی نقش فضای مجازی در آن پررنگ بوده است. در جدیدترین داستان، مهاجم جوان چلسی است که خودش را وارد حاشیه کرده است.

دستگیری به خاطر رابطه مجازی
کالوم هادسون اودوی، مهاجم جوان باشگاه چلسی و تیم ملی انگلیس بامداد یک‌شنبه دچار دردسر بدی شد. زندگی تک و‌ تنها در قرنطینه آن‌هم در پنت‌هاوسی واقع در غرب لندن، باعث شد کالوم کاری را انجام دهد که برایش تبعات بدی از جمله دستگیری توسط پلیس داشته باشد.

انتهای خبر/ احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *