رابطه مجازی با خانم مدل برای بازیکن ‌چلسی حاشیه آفرید

اطلاعات جدید از دستگیری بازیکن جوان آبی‌ها

کالوم هادسون اودوی کاری انجام داده که به نظر می‌رسد حاشیه‌هایش تا مدتی او را درگیر می‌کند

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد

دعوت مجازی از خانم مدل
ماجرا از این قرار است که کالوم ۱۹ ساله یک روز قبل در فضای مجازی با خانم مدلی آشنا می‌شود و پیام‌هایی بین این دو نفر رد و بدل می‌شود. وقتی از دل پیام‌ها دو طرف نقاط مشترک و جالب پیدا می‌کنند، کالوم از خانم مدل درخواست می‌کند تا به منزلش بیاید و رابطه را از فاز مجازی خارج کند. درخواستی که با موافقت شخص موردنظر همراه می‌شود. مهاجم موردعلاقه فرانک لمپارد برای این خانم ماشین می‌فرستد تا راحت‌تر بتواند قوانین قرنطینه شهر را دور بزند و به مقصد برسد.

همسایه‌ها فهمیدند
وقتی چنین اخباری به بیرون درز پیدا می‌کند شاهدان اصلی ماجرا همسایه‌های نزدیک هستند. طبق گفته همسایه‌های نزدیک هادسون، خانم مدل ساعت ۸ شب به خانه این بازیکن می‌رسد و وارد می‌شود.

درخواست نامتعارف و تماس با پلیس
همه‌چیز بدون مشکل در حال پیش رفتن بود تا اینکه بامداد یک‌شنبه پلیس و آمبولانس جلوی در خانه کالوم ظاهر می‌شوند. ظاهراً درخواست‌های نامتعارف هادسون از این خانم باعث شده او همزمان به پلیس و آمبولانس زنگ بزند تا حسابی اوضاع را شلوغ کند.

دستگیری هادسون توسط پلیس
با ورود پلیس به ماجرا، هادسون انتقال داده می‌شود تا مورد بازجویی قرار بگیرد. این دستگیری بدین خاطر بود که هادسون ابتدا قوانین قرنطینه را به خاطر پذیرش مهمان شکسته و دوم اینکه باید به ادعای خانم مدل رسیدگی می‌شد.

تحقیقات ادامه دارد
هادسون در ماه مارس بود که به کرونا مبتلا شد و توانست این بیماری سخت و طاقت‌فرسا را شکست دهد. حالا با‌ ورود به این حاشیه او یک‌بار دیگر خودش را به دردسر انداخته است. نکته‌ای که وجود دارد این است که احتمال صحنه‌سازی توسط خانم مدل و بازی با اعتبار کالوم دور از دسترس نیست. به همین خاطر پلیس تحقیقاتش را در این خصوص ادامه خواهد داد تا پرونده مراحل قانونی خود‌ را طی کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *