هواشناسی

کاهش دو درجه‌ای دما تا پس‌فردا/ دمای هوای اهواز هنوز ۵۰ درجه است

سازمان هواشناسی اعلام کرده فردا و پس‌فردا دمای هوا دو تا چهار درجه سانتیگراد خنک‌تر می‌شود.

به گزارش ایگاه خبری اقتدار ملارد به نقل از خبر گزاری مهر،مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: طی سه روز آینده آسمان اغلب مناطق کشور صاف و آفتابی خواهد بود.

احد وظیفه افزود: در همین مدت در مناطقی از شمال شرق، شرق، جنوب شرق و دامنه های جنوبی البرز در استان های سمنان، قم و جنوب تهران وزش باد شدید پیش بینی می شود که در شرق و  جنوب شرق کشور و جنوب استان سمنان در بعضی ساعات با گرد و خاک همراه بوده و سبب کاهش کیفیت هوا و دید افقی خواهد شد.

وی ادامه داد: در منطقه زابل در دو روز آینده در بعضی ساعات، طوفان شن و گرد و خاک پیش بینی می شود و برخی مناطق استان های خوزستان و بوشهر نیز شاهد گرد و غبار رقیق و کاهش کیفیت هوا خواهد بود.

وظیفه تصریح کرد: امروز همچنان هوای گرم در غالب مناطق کشور ماندگار است اما فردا سه شنبه در شمال غرب و غرب و پس فردا چهارشنبه در دامنه های جنوبی البرز هوا دو تا ۴ درجه خنک می شود.

هوای تهران امروز صاف، گاهی وزش باد پیش بینی شده و بیشترین و کمترین هوای پایتخت به ترتیب ۳۹ و ۲۷ درجه سانتیگراد اعلام شده است. دمای هوای اهواز امروز و فردا ۵۰ درجه سانتیگراد اعلام شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *