کشف مواد مخدر

کشف بیش از ۵ تن مواد مخدر در همدان

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: از ابتدای سال بیش از ۵ هزار و ۲۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در سطح این استان کشف شده است.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد به نقل از سایت خبری مشرق/ :سردار بخشعلی کامرانی‌صالح فرمانده انتظامی استان همدان عصر امروز اظهار کرد: یکی از برنامه‌های مهم نیروی انتظامی در سر کشی از شهرستان‌ها دیدار و ملاقات با مردم آن شهرستان است و امروز هم توفیقی شده که با مردم شهرستان رزن دیدار داشته باشیم.

فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره به اقدامات صورت‌گرفته در راستای ایجاد امنیت در همه حوزه‌ها افزود: در سطح استان  و در حوزه مبارزه با مواد مخدر بیش از ۵ تن و ۲۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در ۱۰ ماه ابتدای سال جاری کشف شده است.

وی اظهار داشت: بیش از ۶ هزار نفر از توزیع‌کنندگان و مصرف‌کنندگان مواد مخدر دستگیر و تعداد زیادی از آن‌ها تحویل اردوگاه شدند.

کامرانی‌صالح با اشاره به کشف کالای قاچاق از ابتدای سال در راستای حمایت از محصولات ایرانی گفت: ارزش ریالی کلاهای قاچاق کشف‌شده بیش از ۱۵۰۰ میلیارد ریال است.

وی ادامه داد: این میزان کشفیات نسبت به سال گذشته افزایش ۲۵ درصد را نشان می‌دهد.

فرمانده انتظامی استان همدان از انهدام بیش از ۳۰ باند سارقان در سطح استان خبر داد و گفت: این سارقین به بیش از ده‌ها فقره سرقت‌های منزل، احشام، مغازه و سرقت های داخل خودرو اعتراف کردند و اموال به سرقت رفته شده کشف و ضبط شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *