کلنگ فرهنگسرای ملارد به زمین خورد

با حضور مسئولان، پروژه فرهنگسرای شهر ملارد کلنگ‌زنی شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، پروژه فرهنگسرای شهر ملارد با حضور بهمن خطیبی فرماندار ملارد ، حجت‌الاسلام حسینی نوری امام‌جمعه ، علی‌اکبر خراسانی شهردار ملارد ، اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولین ادارات شهرستان ملارد کلنگ زنی شد .

علی‌اکبر خراسانی شهردار ملارد در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به لزوم توجه به مقوله فرهنگ گفت : موضوع فرهنگ و فراهم ساختن زیرساخت‌های لازم برای پیشبرد و هدایت و همچنین آموزش مسائل فرهنگی باید موردتوجه قرار گیرد
وی افزود : امروز بیش‌ازپیش نیاز داریم تا در مواجهه با تهاجمات فرهنگی از مردم به‌خصوص قشر جوان تا حد توان محافظت نماییم . وجود فضاهای فرهنگی سالم به‌خصوص فرهنگسراها می‌تواند موجب افزایش سطح فرهنگی جامعه شود .
شهردار ملارد با اشاره به احداث فرهنگسرای شهر ملارد اذعان کرد : این فرهنگسرا در مساحت ۹هزار مترمربع و در ۳ طبقه احداث خواهد شد . همچنین هزینه‌ای بالغ‌بر چهارده میلیارد ریال جهت فاز نخست این پروژه در بودجه ٩۵ پیش‌بینی‌شده است .

وی افزود : این فرهنگسرا متشکل از بخش‌های گوناگونی ازجمله آمفی‌تئاتر ، گالری و کلاس‌های هنری ، آموزشگاه و بخش‌های هنری و آموزشی خواهد بود .

12037

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *