نماز جمعه این هفته ملارد برگزار شد

کمک به مردم سیل زده نشانه وحدت در کشور است

امام جمعه موقت ملارد: سپاه پاسدران در حوادث اخیر بخصوص سیل مناطق شمال و غرب کشور خدمات شایانی را ارائه داده است

به گزارش پایگاه اقتدار ملارد، نماز جمعه این هفته ملارد به امامت امام جمعه موقت شهر ملارد ، حجت السلام کاویانی و حضور نردم و مسئولان ولایت مدار ملارد اقامه شد.
کاویانی در ابتدا گفت :ایران اسلامی اگر همانند قبل به راه خود ادامه دهد بازهم بر آمریکا پیروز خواهد شد و تمام سیاست های دشمنان را خراب میکند . فردای ایران اسلامی مطعلق به جوانان ایرانی است که با انگیزه زیاد و ابتکارات خود آینده سازی خواهند کرد . تشکر ویژه ای از تمامی ارگان ها و نیرو های مسلح داریم که در اولین فرصت اقدام به کمک رسانی به تمام مناطق کشور که درگیر سیل بودند را انجام دادند ، برخی ها هم بدون منتطر بودن از این که دستوری ابلاغ گردد اقدام به کمکرسانی کردند که این نشان دهنده وحدت بین ملت ایران است.
امام جمعه موقت ملارد گفت: ماه شعبان ماه پیامبر است و این ماه مقدمه ورود به ماه خدا یعنی ماه رمضان است و باید بدانیم این ماه بسیار فضیلت دارد .پس از دفاع مقدس بسیاری از پاسداران انقلاب تلاش در آبادانی کشور داشته اند و طبق گفته مقام معظم رهبری : این عزیزانی که لباس سبز پاسداری را برتن کرده اند با تقوای خود ایران را خواهند ساخت.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تا کنون توانسته اند بیش از هزاران پروژه عمرانی را به سمر رسانده و توانسته با تشکیل گروه های جهادی و بسیجی به محرومیت زدایی زیادی دست پیدا کرده اند و مردم هم از این موضوعات خرسند هستند و همچنین در این روزهای سخت این نیروی بسیج و سپاه بود که از ابتدای تعطیلات به یاری مردم آسیب دیده سیل های شمال کشور و غرب کشور شتافت.

انتهای پیام/احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *