گلباران مزار شهدای ملارد

گلباران مزار شهدا ملارد+گزارش تصویری

اقتدار ملارد – مراسم گلباران مزار مقدس شهدای شهرستان ملارد عصر امروز به حضور نیروهای نظامی وانتظامی هر چه باشکوهتر برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، پنج شنبه هفته دفاع مقدس یکی از بهترین زمان های تجید میثاق با آرمانهای شهدا و امام عظیم الشان شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی است که با خون خود درخت اسلام را آبیاری کردند و نهال انقلاب را برافراشته نگاه داشتند، تا اکنون شاهد ثمره و صدور آن به کشورهای منطقه باشیم .

گلزار شهدای شهرستان ملارد عصر امروز میهمان مسئولین،خانواده های معظم شهدا و بسیجیان شهرستان ملارد بود تا از یادمان سردار موشکی جمهوری اسلامی ایران حاج حسن تهرانی مقدم رونمایی شود .

امام جمعه شهرستان ملارد در بیانات کوتاهی که ایراد داشتند: شهدا را سرمایه های معنوی این انقلاب دانستند که عند ربهم یرزقونند و همواره یاد و خاطره این عزیزان موجب آرامش مومنین و بشریت است .

به مناسبت هفته دفاع مقدس کانون بسیج هنرمندان شهرستان ملارد اقدام به برگزاری نمایشگاه خوشنویسی و نقاشی در گلزار شهدای ملارد کرده است و استاد کاویان منش هنرمند خطاط بسیجی به رسم هدیه به بازدید کنندگان آثار خوشنویسی با اذکار معصومین تقدیم می کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *