خداحافظی تا 2021

دور کاری برای کارمندان گوگل

گوگل با توجه به ارزیابی از شیوع ویروس کرونا، تصمیم گرفته بخش اعظم ۲۰۰ هزار کارمند و پیمانکار خود را تا پایان ژوئن سال آینده میلادی دور کار کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتدار ملارد،  به نقل از آسوشیتدپرس، روز گذشته ساندار پیچای مدیر ارشد اجرایی گوگل این تصمیم را اعلام کرد.همچنین این اقدام شامل دیگر شرکت های زیر مجموعه آلفابت( شرکت مادر گوگل) نیز می شود. گوگل قبلا اعلام کرده بود تا پایان سال جاری میلادی(۲۰۲۰) دفاتر خود را بسته نگه می دارد اما طبق خبر جدید مدت زمان تعطیلی دفاتر این شرکت ۶ ماه افزایش یافته است.

پیچای در ایمیلی به کارمندان گوگل نوشت: می دانم افزایش مدت زمان دورکاری بازخوردهای مختلفی میان کارمندان به وجود می آورد و می خواهم به شما بگویم از خودتان مراقبت کنید. امیدوارم این اقدام انعطاف پذیری مورد نیاز کارمندان برای ایجاد توازن میان فعالیت های کاری و مراقبت از خود وخانواده شان طی ۱۲ ماه آینده را فراهم کند.چنین تصمیمی روی بیش از ۱۲۳ هزار کارمند گوگل و شرکت های زیر مجموعه آلفابت و همچنین ۸۰ هزار پیمانکار مشغول به کار در دفاتر این شرکت، تاثیر می گذارد.

البته گوگل ابتدا تصمیم داشت طی تابستان سال جاری اجازه دهد تعداد زیادی از کارمندان در دفاتر این شرکت واقع در کالیفرنیا به سرکار خود برگردند. اما گسترش شیوع کووید۱۹ سبب شد تا این شرکت مدت زمان دورکاری را تا ماه ژانویه۲۰۲۱ تمدید کند و اکنون نیز اعلام کرده کارمندان تا ژوئن ۲۰۲۱ از راه دور به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *