امام جمعه صفادشت:۹ دی ، روز دفاع از ارزش ها و دین بود.

۹ دی ، روز دفاع از ارزش ها و دین بود

امام جمعه صفادشت:۹ دی ، روز دفاع از ارزش ها و دین بود.+تصویر

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد/ :امام جمعه صفادشت گفت : یوم الله ۹ دی وحضور میلیونی مردم تجدید بیعت با آرمانهای شهدا و رهبری بود و نشان داد که مردم در دفاع از ارزش ها با تمام وجود ایستاده اند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته صفادشت در جمع نمازگزاران افزود :اگر اقدامات و هشدارهاى به‏ موقع معظم‏ له نبود، به اعتراف دوست و دشمن، شرایط به‏ گونه ‏اى دیگر رقم می خورد و الان معلوم نبود که در چه وضعیتى قرار داشتیم.
نماینده ولی فقیه در صفادشت با اشاره به حضور چشمگیر و میلیونى مردم در حماسه عظیم ۹ دى گفت : مردم ولایتمدار با روحیه انقلابی ودشمن شناس وحدت و انسجام ملی را حفظ و تمام فتنه های به وجود آمده را خنثی کردند.
وی افزود : پس از سخنان رهبرى حکیم و فرزانه انقلاب، آنچه فصل‏ الخطاب در پدیده‏ هاى سیاسى و اجتماعى است و باید مبناى تصمیم ‏ها و مواضع قرار بگیرد،براساس قانون مىاشد که از جانب جریان فتنه ۸۸ نادیده گرفته شد .
حسینی در ادامه افزود : فتنه همیشه هست و دشمن همیشه فتنه می کند باقالبهای مختلف و متناسب با زمان خواهد بود لذا زنده نگهداشتن یوم الله ۹ دی برای هوشیاری در فتنه ها نقش چشمگیری دارد.
امام جمعه صفادشت با اشاره به ایستادگی مردم برای دفاع از اصل انتخابات خاطر نشان کرد :۹ دى دفاع از ارزش‏ها و دین بود خیلى باید مراقب خودمان باشیم، امام فرمودند که ملاک، حال فعلى افراد است؛ امام حکیم بود، معناى این سخن آن است که هیچ‏کس ضمانت درست بودن تا دم مرگ را ندارد و باید مراقب خودش باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *