شهید گمنام مهمان ویژه نماز جمعه صفادشت

در ۲۲ بهمن امسال دشمنان را نا امید خواهیم کرد

امام جمعه بخش صفادشت گفت:بیانیه اتحادیه اروپا یک کیفرخواست علیه انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی است

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، نماز جمعه این هفته بخش صفادشت شهرستان ملارد با حضور مردم و مسئولان شهرستان ملارد و آیت الله طه محمدی نماینده ولی فقیه در استان همدان و عضو مجلس خبرگان رهبری برگزار شد

حجت السلام نوری همدانی در ابتدای سخنانش گفت : حضرت زهرا (س) با علم به بنیان و اساس دین و حقیقت رسالت پیامبر (ص) برای حفظ دین پیامبر ص و اینکه جامعه به انحراف کشیده نشود. چون  به‏ خوبى از نتیجه این انحراف آگاه بودند که نتیجه‏اى جز ناتمام ماندن تمامى زحمات و خون دلخوردن‏هاى پدر بزرگوارشان و نیز تفرقه میان مسلمین را به‏دنبال نخواهد داشت. در خطبه فدکیه اینطور فرمود : «فَجَعَلَ اللّه إطاعَتَنا نِظاما لِلمِلَّهِ و إمامَتَنا أمانا لِلفُرقَه»، یعنی برای اینکه انقلاب پیامبر حفظ بشود و غاصبین برشما مسلط نشوند برمحور ولایت بگردید .امروز هم همین نسخه حضرت زهرا س راز و رمز اصلی تداوم انقلاب اسلامی است .یعنی برمحور ولایت مطلقه فقیه گردیدن.تشییع نمادین برای سومین سال انشاالله در شام شهادت حضرت زهرا س با حضور پرشور شما برگزار خواهد شد .از همه مردم و همه هیات ها دعوت میکنیم که در این برنامه که برای عزای حضرت مادرمان حضرت زهرا س هست شرکت بفرمایید .چون حضرت زهرا خیلی غریب و مظلوم هستند باید هرچه در توان داریم برای عزای آنحضرت بگذاریم . در ادامه امام جمعه بخش صفادشت اشاره کرد که سلمان رشدى؛ بازیگر تهاجم ضددینى غرب علیه اسلام‏ بود . وقتی دشمنان از ترور و حمله نظامی برای از بین بردن انقلاب نتیجه نگرفت ،تهاجم فرهنگی را راه انداخت و سرآغاز این هجمه همه‏جانبه که همچنان نیز ادامه دارد تربیت نمودن فردى همچون «سلمان رشدى» و پرداخت پول هنگفت به او ( ۸۵۰ هزار پوند) براى نوشتن کتاب «آیات شیطانى» با هدف تخریب سندیت و حجیت قرآن به‏عنوان تنها کتاب شریعت اسلام و عنوان‏نمودن این مطلب از سوى او که قرآن‏را «اثرى، حاوى ضدیت و شک بنیادى» است و توهین به شخصیت پیامبر گرامى اسلام (ص) ، ازجمله این برنامه‏ها براى حمله به اسلام بود؛صدور فرمان تاریخى حضرت امام ( ره) علیه سلمان رشدى؛ ضربه‏اى محکم بر تجاوز فرهنگى و دینى غرب بود .و همه نیز از این فتوای امام حمایت کردند.

حجت السلام حسینی همدانی در ادامه اشاره کرد که چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و اهمیت راهپیمایی ۲۲ بهمن در چند نکته است

الف مسیر چهل ساله انقلاب اسلامى را چگونه پیموده ا یم؟ والان در کجاى مسیر جاده انقلاب اسلامى هستیم ؟

برای پاسخ این سوال سه مطلب را باید مد نظر داشته باشیم که عبارتند از : اول باید دستاورد های چهل ساله انقلاب را با۵۷ سال دوره پهلوی اول و دوم مقایسه کنیم و دوم اینکه موانع و مشکلاتی که در مسیر انقلاب بوده را باید در نظر بگیریم و سوم اینکه برخی از اهداف مدت زمان زیادی را لازم دارد و در کوتاه مدت محقق نمیشود .

با توجه به این سه مطلب جواب سوال به چه میزان اهداف و آرمان‏هاى انقلاب اسلامى محقق شده است ؟ این است که ایران بعد از ۲۰۰ سال تحقیر و وابستگى به استقلال سیاسی دستیافته است .و همچنین از یک قدرت وابسته به یک قدرت منطقه ای تبدیل شده است و نیز بسیج جهانی اسلام را ایران تشکیل داده است .و پیشرفتهای فراوان دیگر …بنابر این با توجه به فشارهمه جانبه و گسترده دشمنان به همه شعارهای خود رسیده ایم شکست نخورده و متوقف نشدیم . وهمچنین عده ای دنبال تحریف انقلاب و خط امام بودند اما نتوانستند و خود آنها از انقلاب جدا شدند ولی انقلاب به راه خط امامی خود ادامه میدهد .و حتی عده ای از طریق تغییر ماهوى قوانین در مجلس ششم به دنبال استحاله انقلاب را داشتند اما موفق نشدند و هیچکس نتوانست در مقابل این انقلاب بایستد و به اهداف خود برسد واین انقلاب است که به اهداف خود رسیده است .

ب چرا ۲۲ بهمن یوم الله است؟

امام خمینی ره فرمود انقلاب اسلامی ایران معجزه بزرگ الهی و تجلی حکومت الله در روی زمین بود و مقام معظم رهبری نیز اخیرا روایتى را به نقل از امام صادق ( ع) خواندند که متن آن چنین بود: «در سه زمان دعا از خداوند پوشیده نمى‏ماند: بعد از اداى فریضه، به هنگام بارش باران و هنگام پدیدار شدن نشانه‏اى از اعجاز خدا در زمین. رهبر معظم انقلاب در تفسیر این روایت از امام صادق ( ع) براى انقلاب اسلامى فرمودند: «حدوث و سربلند کردن جمهورى اسلامى نیز نشانه‏اى از اعجاز الهى در زمین است وبدون اعجاز الهى، وقوع این چنین اعجازى محال است.» بنابر این۲۲ بهمن یوم الله است و باید این روز را گرامی بداریم و برکاتش را حفظ کنیم.

ج چرا باید در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کنیم؟

خب نظام سلطه تا به حال با تشدید تحریم های بعد از برجام و تهدید و تحریک افراد و گروه های ناراضی در کشور و با سازماندهی و ایجاد اغتشاش در کشور در صدد جدایی ملت از حکومت و منتظر است ببیند مردم در ۲۲ بهمن چه سیگنالی و جوابی میفرستد تا از این طریق بسنجند و ببینند که موفق بوده اند یا نه ؟ لذاحضور پررنگ مردم در راهپیمایى ۲۲ بهمن امسال، مى‏تواند کلیّه سناریوها و برنامه‏هاى دشمن را به هم ریخته و ننگ دیگرى را بر پیشانى آن‏ها بنشاند.

و ما مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت میکنیم  و با رهبر عزیزمان بیعت خواهیم کرد واز آرمانهای انقلاب اسلامی کوتاه نخواهیم آمد .وبه دشمنان پست و زبون خواهیم گفت که هیچ گزینه‏اى اعم از تهدید نظامى و تحریم اقتصادى برای ما ترس‏ آور نیست . و به دشمنان خواهیم گفتکه شما قصد ناامید کردن مارا دارید ولی ما نه تنها ناامیدنخواهیم شد بلکه آنقدر شما را ناامید میکنیم تا به خفت و خواری بیافتید . وما مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت خواهیم کردتا به دشمنان بگوییم که ما همان مصداق جمله شهید مظلوم بهشتی هستیم که فرمودند: ملت ما شیشه است که اگر شکسته شود، برنده‏تر مى‏ش ود. لذا برای ما خط و نشان نکشید .و همچنین در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت میکنیم تا به جن بش بیداری اسلامی منطقه و حتی اروپا و امریکا بگوییم که ما با تمام قوا ایستاده ایم لذا شماهم مقاومت کنید و زیر بار زور نروید تا بینی شیطان بزرگ را به خاک بمالیم . و ما ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن میاییم تا این معجزه الهی را قدرشناسی کنیم تا این انقلاب ما تداوم داشته باشد تا به انقلاب امام زمان ع متصل بشود. و میاییم تا به برخی از نیروهای داخلی که میگفتند ماموریت انقلاب به پایان رسیده است بگوییم انقلاب ما تازه به بلوغش میرس د و اصل ثمرات و برکات این انقلاب از این به بعد خواهد بود . و می اییم تا به دشمنانی که آرزوی ندیدن این انقلاب را در سر می پروراندند و الان آشفته و عصبانی هستند بگوییم که از عصبانیت و آشفتگی بمیرید چون ما با ولایت محوری انقلابمان را نگه خواهیم داشت .شما بروید و اتمام شمارش معکوسی که رهبر انقلاب برای نابودی اسرائیل معین کرده اند را به نظاره بنشینید تا انشاالله ملت نابودی شما را ببیند.

حسینی همدانی در ادامه گفت: پروژه های افتتاح شده در ایام الله دهه فجر در بخش صفادشت به شرح زیر است که پیامد های بسیار خوبی را بجاداشت که عبارت است از: حدود ۶۱ پروژه در دهه فجر در بخش صفادشت با اعتبار ۱۰۴ میلیارد تومان اجرا و به بهره برداری رسید که بخشی از آنها در دهه فجر افتتاح شد و الباقی نیز در آینده نزدیک افتتاح خواهد شد انشاالله .و قابل ذکر است که این پروژه ها در یک سال و نیم اخیر انجام گرفته و در شرایط سخت تحریم و مشکلات اقتصادی کشور این پروژه ها اجرا گردیده است .


حسینی در مورد مشکلات فرامنطقه ای گفت : مطلب مهمی که در این ساز و کار یعنی اینست که مشاهده میشود و باز هم کشور های اروپایی آن خباثت و مکاری و گستاخی خود را به نمایش گذاشتند .یعنی سه کشور اروپایی از ایران خواسته اند که فورا تمام دستورات FATF را اجرایى کند . حال آن‏که اجراى این دستورات یعنى خودتحریمى و بستن راه دور زدن تحریم‏ها. این در حالى است که دستگاه دیپلماسى کشور پیش از این مدعى بود اروپایى‏ها راه اندازى کانال مالى را مشروط به تصویب FATF نکرده‏اند. چرا اینقدر شما به دشمن اینقدر خوش بین هستید؟

و اما مطلب مهمتر اینکه اتحادیه اروپا چند روز پس از اعلام راه اندازی ابزار «اینستکس » ، یک بیانیه ای گستاخانه و ضدایرانی تحت عنوان «جمع بندی» منتشر کرد. که ۱۲ بند دارد که در واقع تکرار همان شروط ۱۲ گانه امریکاست که چند ماه قبل پمپئو منتشر کرد .که عبارتند از: ؛ ۱-تاکید بر ادامه تعهدات برجامی ۲- باج خواهی درباره FATF ۳- مهار منطقه ای ایران ۴- مهار موشکی ایران ۵- اتهامات بی اساس تروریستی به ایران ۶- اتهامات حقوق بشری به ایران ۷- راهکار مضحک مذاکره به ایران بر سر مسایل اختلافی همچون موشکی و….

البته بیانیه اتحادیه اروپا یک کیفرخواست علیه انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی است. یعنی هرچه ضربه خورده و هرچه ناکامی داشته اند در این بیانیه ۱۲ بندی جمع کرده و آورده اند و یکی از مسائلی که دنیا را تهدید میکند برخورد ریاکارانه و دوگانه غربی ها و امریکا با کشورهایی که مردمانشان مسولین خود را انتخاب و حمایت میکنند و نمیخواهند زیر سلطه غربی ها باشند است .مثلا انصارالله به‏ عنوان گروهى مشروع و پرچمدار انقلاب یمن است. اما اتحادیه اروپا و امریکا با انصارالله مخالفت میکند ولی از تجاوز جنایتکارانه عربستان و منصور هادی رئیس جمهور فراری و خائن به ملت یمن است را هنوز رئیس جمهور قانونی یمن میدانند و حمایت میکند و همچنین جنبش جلیقه زردها در فرانسه را نگاه بکنید . در حالى که حمایت ۸۶ درصدى مردم این کشور را به همراه دارد از سوى کشورهاى غربى به‏عنوان یک شورش تلقى شده و دولت فرانسه به‏شدت معترضان را سرکوب کرده است. این در حالى است که درصد مخالفان در ونزوئلا بسیار کمتر از شمار جلیقه زردها در فرانسه هستند.

انتهای پیام / احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *