مقاومت یکی از مهم ‎ ترین مولفه ‎ های موثر در پیروزی انقلاب اسلامی

حجت السلام حسینی همدانی سخنران راهپیمایی ۲۲ بهمن بخش صفادشت

امام جمعه صفادشت گفت:
چهل سال است که مردم در صراط مستقیم هستندیعنی در خط ولایت حرکت میکنند و الحمدولله در این چهل سال کشور را از تحقیر و وابستگی و اسارت و عقب ماندگی و بی سوادی و فقیری و…نجات داده و رشد و پیشرفتهای چشمگیری داشته ایم که الان در دنیا جزء برترین ها هستیم و دشمنی دشمنان هم به خاطر همین پیشرفتها و دردست گرفتن منطقه است

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، حجت السلام حسینی همدانی در سخنرانی خود در محل تجمع و پایانی راه پیمایی ۲۲ بهمن بخش صفادشت ملارد گفت : از جمله زیباترین و موثرترین مولفه های که در به ثمر رسیدن این انقلاب نقش داشت، وجود عنصری همچون بصیرت در مردم آن زمان بود. یقیناً اگر مردم آن دوران از این مولفه‌ی ارزشمند برخوردار نبودند، موفقیتی حاصل نمی شد. از این رو شاهد هستیم که مردم ایران اسلامی با چشم باز و با بصیرت کامل راه خود را انتخاب کردند و


ملت ایران سخنان امامین انقلاب را شنیدند و اندیشیدند و پای این انقلاب باتمام سختیها و مشکلات و جنگ تحمیلی و فتنه ها وتهاجم فرهنگی دشمنان ایستادگی کرده اند و الان هم علاوه بر چهل سال گذشته که از تحریم اقتصادی رنج میکشیدند بیشتر رنج میکشند ولی مقاومت میکنند .و امروز دشمنان ما از همین بصیرت مردم شکست خورده است و چهل سالگی انقلاب نتیجه بصیرت این مردم است .

لذا از همه مسولین قوای سه گانه و مدیران ودولتمردان میخواهیم که بصیرت خود را بالا برده و سخنان مقام معظم رهبری را بشنوید و عمل کنید تا هم با اقتصاد مقاومتی معیشت مردم را سامان دهید و هم همه راههای نفوذ را بردشمن ببندید .

و نَظرَ فأبْصرَ ، نگاه کند و ببیند . ملت ایران هم دشمنی دشمنان را دیدند و هم نعمت انقلاب را ،لذا هرچه امامین انقلاب فرمودند مردم اطاعت کردند و انقلاب را با ناکام گذاشتن دشمنان به چهل سالگی رساندند.

شما مسولین هم دشمنی دشمنان را ببینید و فریب خنده ها و وعده های آنها را نخورید . مشکلات اقتصادی و گرانی و ضعفا را ببینید و حل کنید وشما مسولین نیز از بدعهدی هاو عهدشکنیهای امریکا و اروپا ،بهره بگیرید و دیگر چشمانتان به دستان شیطان بزرگ و اروپاییهای خناس و مکار و نوکر امریکا ندوزید و اعتماد نکنید .که اینستکس ( ساز و کار مالی برای دور زدن تحریم ها )یکی از این مکرهای آنهاست که میگویند ایران باید را سریع و کامل اجرا کند و از طرفی بلافاصله بعد از اعلام اینستکس بیانیه ای را برضد ایران که همان بیانیه ۱۲ گانه پمپئو است را صادر میکنند یعنی در واقع یک   کیفر خواست برعلیه ایران صادر کردند . که مقام معظم رهبری فرمودند به اروپائیها نیز نباید اعتماد کرد .چقدر رهبر عزیزمان فرمودند به امریکا اعتماد نکنید ولی برخی اسرار کردند و رفتند وامریکا سرشان کلاه گذاشت و امروز میگویند ما با اجازه رهبری رفتیم و با امریکا مذاکره کردیم .و باز هم میگویند برجام خیلی برکات داشته است .خب اگر برجام برکات داشته پس چرا تحریم ها شدید تر شده و چرا مردم از گرانی و تورم رنج میبرند و چرا و چراهای دیگر….. ولی باز هم از عبرتها بهره نگرفتند وعده ای به مقام معظم رهبری به قول خودشان نامه محرمانه مینویسند و بعد بلافاصله نامه را علنی میکنند و از رهبر انقلاب میخواهند که اجازه تصویب را بدهد .پس چرا نگاه میکنید ولی اینها را نمیبینید ؟.و یا عده ای میگویند چون ما مرگ برامریکا میگوئیم آنها باما دشمنی میکنند و یا تسخیر لانه جاسوسی کردید و یا از ملت های مظلوم دفاع میکنید یا انرژی هسته ای دارید یا توان موشکی و…دار ید. در حالی که اینها نمیفهمند چون قیام ملت ایران به خاط دشمنی های امریکا بود و اینکه چرا قبل از انقلاب نیز امریکا به ملت ایران خیانت میکرد ویا اینکه چرا باکشورهایی که اصلا مواضع انقلابی نداشتند مانند ویتنام و کره شمالی وکشورهای امریکای لاتین و….دشمنی میکند .و اینکه چرا امریکا با دوستان خودش رفتار ناجوانمردانه دارن ؟

 

چهل سال است که مردم در صراط مستقیم هستندیعنی در خط ولایت حرکت میکنند و الحمدولله در این چهل سال کشور را از تحقیر و وابستگی و اسارت و عقب ماندگی و بی سوادی و فقیری و…نجات داده و رشد و پیشرفتهای چشمگیری داشته ایم که الان در دنیا جزء برترین ها هستیم و دشمنی دشمنان هم به خاطر همین پیشرفتها و دردست گرفتن منطقه است . خب این جشن چهل سالگی انقلاب به خاطر همین ولایت مداری مردم است .اما آیا فقط مردم باید در صراط مستقیم باشند یا مسولین هم باید در صراط مستقیم حرکت کنند .و یک روز نگویند مرگ بر امریکا نگوئیید و یک روز نگویند پرچم امریکا را آتش نزنید ویک روز رهبری را برای منافع خود بخواهند تحت فشار قرار ن دهند ویک روز از فتنه گران حمایت ن کنند و یک روز نجومی بگیران و اختلاسگران را ذخائر کشور ن دانند ومرتب دنبال اجرای سند ۲۰۳۰نباشند و…… بله باید مسولین در مسیری قرار بگیرند که ولایت معین میکند و این است راه روشن و دیگر در کوره راه های غرب و اروپا و برجام گرفتار نخواهند شد .


حسینی همدانی در بخش دوم سخنانش اشاره کرد که عنصر مقاومت یکی از مهم ترین مولفه های کار آمد و موثر در پیروزی انقلاب اسلامی است. امام خمینی (ره) و مردم فهیم ایران اسلامی با مقاومت و ایستادگی خود در برابر زور گویی های شاهنشاهی توانستند به پیروزی نهایی دست پیدا کنند. و بعد از آنهم مردم و رهبر معظم انقلاب در برابر زورگوئیهای غربیها و اروپاییها و شیطان بزرگ مقاومت و ایستادگی کردند و هرنوع تحریم و فشار و جنگ و تهاجم را تحمل کردند و آنها را پس زدند. که اگر غیر از این بود ما امروز چهل سالگی انقلاب را نمیتوانستیم جشن بگیریم .حال باید مسولین نیز در این صبر و استقامت ملت ایران سهیم باشند و یا بهتر بگویم پیشگام باشند و از تهدید و تحریم و فریاد های تو خالی دشمن نترسید . فقط موقعی باید بترسید که مردم پشتتان را خالی کنند و از شما حمایت نکنند واین را بدانید تا وقتی که بین مردم باشید و برای خدمت به مردم از خودتان بگذرید مردم حمایتتان خواهند کرد.اگر امت ایران اسلامی در سال ۵۷ با هم متحد و یک صدا نبودند یقیناً نمی توانستند در برابر دشمنی که از ناحیه ابرقدرت های جهان استکبار حمایت و پشتیبانی می شد پیروز و موفق شوند، مردم ایران و نهضت الهی انقلاب اسلامی وجود این عنصر را در بین انقلابیون مدیون آموزه های وحیانی قرآن مجید هستند.

ملت ایران در طول چهل سال انقلاب در دفاع از انقلاب و ولایت وحدت خود را به نمایش گذاشته اند و با تمام وجود و اخلاص دفاع کرده اند و این راهپیمایی ۲۲ بهمن ها و ۹ دی ها و راهپیمایی های دیگر نمونه هایی از این وحدت مردم است که با هرسلیقه ای که هستند به انقلاب و ولایت که میرسند متحد شده اند و انقلاب را پیش برده اند و با انقلاب معامله نکردند و برای حفظ انقلاب از منافع خود از مال و جان و آبروی خود هم گذشته اند تا این انقلاب را به چهل سالگی رساندند و از این به ب عد هم انشاالله اینطور خواهد بود .مردم ایران میدانند که فتنه گران و سران فتنه دوستداران انقلاب نیستند و مردم میدانند که نجومی بگیران ،اختلاسگران ،مفسدین اقتصادی ، خائنین داخلی که با حرفها و حرکات خود به دشمن ناامید شده امید میدهند ، وکسانی که در کشور چه در مجلس و چه در دولت و…سخنانی برضد ولایت و انقلاب حرف میزنند و بیگانگان را به وجد می آورند ومیگویند رهبری و مردم دیگه چه فتنه ای را میخواهند راه بیندازند ؟اون هایی که دلشان برای رابطه با امریکای جنایتکار و شیطان بزرگ میتپد و برای عکس گرفتن با اروپایی های مکار و غیرقابل اعتماد افتخار میکنند و حرف اروپائی ها و امریکایی ها را به حرف مقام معظم رهبری ترجیح میدهند که اینها از صهیونیست ها هم بدترند چون اسرائیلی ها به حرف سید حسن نصرالله بیشتر از رهبران خود اهمیت میدهند .اینها را مردم دوست خود نمیدانند بلکه دشمن انقلاب میدانند .چون همه اینها که گفتم آفت انقلاب هستند .

انتهای پیام /احمدیان

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *