سومین نماز جمعه ماه رمضان صفادشت برگزار شد

مشت های گره کرده مردم جهان در روز قدس به نابودی اسرائیل تعجیل میبخشد

حسینی همدانی: موشک های ایرانی از دل امت حزب الله به قلب اسرائیل شلیک میشود و این اقتدار ایرانی و ملی است

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، پس از برگزاری راه پیمایی روز قدس در بخش صفادشت شهرستان ملارد ، مردم روزه دار به اقامه سومین نماز جمعه ماه رمضان پرداختند.
حسینی همدانی: بعضی ها فقط بلد هستند نان را به نرخ روز بخورند و به نام ولایت خیلی کار های خلاف را انجام میدهند و فقط اسم ولایت پذیری را یدک میکشند و باید این چنین افرادی از بدنه نظام خارج شوند.
امام جمعه صفادشت :ما خیلی از ضربه هارا از این به ظاهر انقلابی ها با حقوق های نجومی خورده ایم و مادام مقام معظم رهبری در حال تاکئید و هشدار به چنین افرادی هستند ، نباید ما چه در داخل و چه در خارج کمک حال منافقین و اهداف شوم دشمنان باشیم.
حسینی در ادامه خاطر نشان کرد: مشت های گره کرده مردم جهان در روز قدس به نابودی اسرائیل تعجیل میبخشد و بزرگترین ضعف اسرائیل همین ترس و حراس از حزب الله است و خود اسرائیل هم میداند عمرش رو پایان است و میبینید در روز های اخیر دست به چه کار هایی در فلسطین و نوار غزه زده است.

امام جمعه بخش صفادشت: در گذشته اعلام میکردند ایران چه نیازی به موشک و فناوری موشکی دارد اما الان دشمنان میبینند که موشک های ایرانی از دل امت حزب الله به قلب اسرائیل شلیک میشود و این خود اقتدار ایرانی و ملی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *