نماز جمعه ملارد به امامت حجت السلام حسینی نوری برگزار شد

اگر اقتصاد برما سخت شود تنگه های تجارت منطقه را کور میکنیم

امام جمعه ملارد: سفیری که از ایران برای مذاکره میرود باید حامی حقوق و منافع ایران باشد و به نوعی نماینده ایران نماینده ملت در مذاکرات است

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، اولین نماز جمعه مرداد ماه سال ۹۷ شهر ملارد به امامت حجت السلام حسینی نوری امام جمعه شهر ملارد و با حضور پر شور مردم و مسئولین شهرستان برگزار شد.

حسینی نوری گفت: کسی که به نمایندگی ایران یا به عنوان یک سفیر از کشور برای مذاکره به کشوری دیگر سفر میکند باید حامل اخلاق و منش مردم ایران باشد ، یعنی فرستاده ایران باید حامی منافع ایران باشد و آبروی ایران را باید حفظ کند ، وقتی حرف انقلاب زده میشود باید فرد مذاکره کننده نترس و قدرتمندانه حضور پیدا کند مانند قاسم سلیمانی که با قدرت با حرف هایش بر دهان دشمن زد.

امام جمعه ملارد: ما تنگه هرمز و دیگر تنگه های تردد دشمن را برایشان نا امن کرده ایم و اگر بخواهند جنگ اقتصادی راه بیاندازند ماهم فعالیت در عرصه تجارت و اقتصاد را بر آنها سخت خواهیم کرد و نخواهیم اجازه نفس کشیدن را به آن ها نخواهیم داد. دشمن خودش میداند ما از رگ گردن به آنها نزدیک تر هستیم و خیلی با احتیاط حرکت میکند . ما اقتدار و عزت خود را بازیچه دست دشمن نمیکنیم طبق گفته های رئیس جمهور و حاج قاسم سلیمانی و اگر در میدان نباشیم دشمن در مقابل ما قرار خواهد گرفت.

حسینی در ادامه تشریح کرد: آمریکا هرچه قدر در منطقه علیه ما فتنه طراحی کرد شکست خورد و نتوانست جلوی ملت جمهوری اسلامی بایستد  و هرکجا که ورود پیدا کرد مانند عراق و سوریه و یمن ، ما با تمام قوا و نهایت قدرت جلوی آنها ایستادگی کردیم و باعث شدیم آنها عقب نشینی کنند همه اینها با کار و جهاد و تلاش و پیروی از ولایت امکان پذیر است .

 

 

انتهای پیام/م.احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *